راهنمای ورزش‌های الکترونیکی

ورزش‌های الکترونیکی از رشته‌های پرطرفدار و مدرن پیش‌بینی در بت فوروارد محسوب می‌شوند. ورزش‌های الکترونیکی در حال حاضر شامل فوتبال الکترونیکی، بسکتبال الکترونیکی و تنیس الکترونیکی هستند. در ورزش‌های الکترونیکی، دو بازیکن حرفه‌ای بازی‌هایی ویدیویی، در مقابل یکدیگر قرار گرفته و با هم‌دیگر به صورت زنده بازی می‌کنند. کاربران سایت نیز می‌توانند بر اساس آپشن‌های موجود، بازی این دو نفر را پیش‌بینی کنند. بازی‌های ویدیویی شامل FIFA، NBA 2K و Tennis World Tour هستند.

مسابقات ورزش‌های الکترونیکی هم به صورت پیش‌بازی و هم به صورت زنده و به طور ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در بت فوروارد جهت پیش‌بینی ارائه می‌شوند.

 

 

در جدول زیر خلاصه توضیحات و قوانین این بازی‌ها درج شده است:

 

رشته

مدت زمان نیمه (تقریبی)

مدت زمان مسابقه (تقریبی)

تعداد ست/کوارتر

قوانین

محاسبه

فوتبال الکترونیکی

۴ دقیقه

۸ دقیقه

-

قوانین آپشن‌های فوتبال الکترونیکی مشابه قوانین آپشن‌های فوتبال است. تنها در آپشن‌های نتیجه دقیق، بازیکن میزبان در سمت چپ و بازیکن میهمان در سمت راست درج می‌گردد.

محاسبه پیش‌بینی‌های فوتبال الکترونیکی مشابه محاسبه آپشن‌های فوتبال است

بسکتبال الکترونیکی

-

۳۰ دقیقه

۴ کوارتر

قوانین آپشن‌های بسکتبال الکترونیکی مشابه قوانین آپشن‌های بسکتبال است. تنها در آپشن‌های نتیجه دقیق، بازیکن میزبان در سمت چپ و تیم بازیکن در سمت راست درج می‌گردد.

محاسبه پیش‌بینی‌های بسکتبال الکترونیکی مشابه محاسبه آپشن‌های بسکتبال است

تنیس الکترونیکی

-

۳۰ دقیقه

۳ ست

قوانین آپشن‌های تنیس الکترونیکی مشابه قوانین آپشن‌های تنیس است. تنها در آپشن‌های نتیجه دقیق، بازیکن میزبان در سمت چپ و بازیکن میهمان در سمت راست درج می‌گردد.

محاسبه پیش‌بینی‌های تنیس الکترونیکی مشابه محاسبه آپشن‌های تنیس است