قوانین و مقررات

قوانین پذیرش پیش‌بینی‌ها بر روی رویدادهای ورزشی و غیرورزشی

قوانین عمومی

 

۱. قوانین پیش‌بینی

۱.۱. وب‌سایت بت فوروارد، پیش‌بینی‌ بر روی نتایج رویدادهای ورزشی و غیرورزشی را با شرط نامعلوم بودن نتایج از بستر شبکه‌های ارتباطی می‌پذیرد.

۱.۲. با ایجاد حساب کاربری جدید در وب‌سایت و هر بار ورود به حساب کاربری، پیش‌بینی یا شرکت در هر مسابقه و بازی، کسب هر جایزه، هر بار دانلود اپلیکیشن، صرف نظر از استفاده از هر منبع رسانه‌ای (از طریق اینترنت یا سرویس‌های موبایل)، کاربر توافق خود را با نسخه‌ی کنونی قوانین تأیید نموده و تعهد می‌نماید مطابق با این قوانین رفتار نماید.

۱.۳. بت فوروارد حق تغییر و اضافه نمودن قوانین و راه و روش پرداخت‌ها را بدون اطلاع قبلی دارا می‌باشد. شرایط پیش‌بینی‌های ثبت‌شده از قبل بدون تغییر باقی می‌ماند و پیش‌بینی‌هایی که بعد از درج قوانین جدید ثبت می‌شوند طبق این نوع قوانین پذیرش می‌شوند.

۱.۴. بت فوروارد این حق را دارا است تا بدون نیاز به فاش کردن دلیل آن از ارائه‌ی خدمات به هر شخصی خودداری کند.

 

۲. سیاست‌های استفاده از سایت

۲.۱. بت فوروارد هیچ مسئولیتی در قبال خسارت ناشی از استفاده از سایت یا محتوای آن قبول نمی‌کند. این بند برابر است با استفاده یا سوءاستفاده از محتوای سایت به وسیله‌ی هر شخصی، ناتوانی در دسترسی یا استفاده از سایت، تأخیر در عملکرد یا انتقال داده، خرابی در خطوط ارتباطی، هر گونه خطا، اشتباه تایپی یا از قلم افتادگی در محتوای سایت.

۲.۲. بارگیری تصاویر و ویدیو از وب‌سایت یا زیرسایت‌های آن تنها برای استفاده شخصی مجاز است. انتشار، انتقال یا تکثیر این اطلاعات با هر هدفی موکداً ممنوع است.

۲.۳. بت فوروارد، ترافیک وب‌سایت را مانیتور کرده و این حق را دارد دسترسی ابزارهای خودکار پیش‌بینی مشکوک (ربات‌ها) را مسدود نماید.

۲.۴. هر گونه اهانت، بی‌ادبی، تهمت و بی‌اخلاقی نسبت به وب‌سایت و پشتیبانان وب سایت از طریق ارسال پیام به پشتیبان، ارسال ایمیل، درج نظر در صفحات اجتماعی وب‌سایت و دیگر کانال‌های ارتباطی، منجر به مسدود سازی حساب کاربری کاربر و ضبط موجودی وی بدون هیچ تذکر قبلی خواهد شد.

 

۳. واژه‌نامه

۳.۱. اصطلاحات پایه‌ای مورد پذیرش در این نسخه از قوانین:

«تکی»: پیش‌بینی بر روی یک رویداد منفرد

«میکس»: پیش‌بینی بر روی نتیجه‌ی چند رویداد مختلف به طور هم‌زمان. هنگامی که شما یک پیش‌بینی بر روی نتیجه‌ی یک یا بیش از یک رویداد ثبت می‌کنید (به عنوان مثال دو مسابقه‌ی فوتبال مختلف)، می‌توانید آن‌ها را به وسیله‌ی حالت «میکس» با هم متحد کنید. برای بردن یک پیش‌بینی میکس ضروری است که هیچ پیش‌بینی غلطی نداشته باشید. پیش‌بینی غلط یکی از رویدادها به معنای باخت کل پیش‌بینی است. میزان برد در پیش‌بینی‌های میکس برابر است با حاصل مبلغ پیش‌بینی ضربدر ضرایب موجود در پیش‌بینی میکس (اگر یکی از پیش‌بینی‌های موجود در پیش‌بینی میکس منجر به بازگشت شد، ضریب آن معادل با ۱ در نظر گرفته می‌شود).

«سیستمی»: مجموعه‌ای از پیش‌بینی‌های میکس از یک مجموعه‌ی مشخص از رویدادها. هر ترکیب سیستمی به عنوان یک پیش‌بینی میکس مجزا محاسبه می‌گردد. برای برد در حالت سیستمی کافی است که شمار مشخص‌شده از پیش‌بینی‌ها از مجموع تعداد آن‌ها درست باشد (به عنوان مثال در حالت سیستمی «۳ از ۴» ضروری است که ۳ مورد از ۴ مورد پیش‌بینی صحیح باشد یا برای «۵ از ۷» ضروری است که ۵ مورد از ۷ مورد پیش‌بینی صحیح پیش‌بینی شود). بایستی در نظر گرفته شود که از آن‌جایی که تنها بخشی از کل مبلغ پیش‌بینی از حالت میکس در حالت سیستمی تعیین می‌شود (متناسب با شمار گزینه‌ها)، برد به وسیله‌ی حالت سیستمی کم‌تر از برد در حالت میکس است. در برخی حالات، هنگامی که همه‌ی نتایج پیش‌بینی‌ نشده‌اند، مقدار برد ممکن است کم‌تر از مبلغ پیش‌بینی باشد، اما در مقابل پیش‌بینی‌های میکس، بخشی از مقدار از نتایج پیش‌بینی‌شده‌ی صحیح بر روی حساب خنثی خواهد شد.

«زنجیره‌ای»: نوعی پیش‌بینی که ترکیبی از پیش‌بینی‌های تکی شامل رویدادهای مستقل از یکدیگر است. مجموع پیش‌بینی‌های تکی از زنجیره‌ای که هر رویداد زنجیره برابر است با مجموع زنجیره. کاربر این شانس را دارد  تا ترتیب پیش‌بینی‌های موجود در زنجیره را به طور مستقل تعیین کرده و مبلغ را برای اولین رویداد زنجیره وارد کند. بدین ترتیب مفهومی به نام «حساب زنجیره» شکل می‌گیرد. بعد از برگزاری مسابقه‌ی هر پیش‌بینی تکی موجود در زنجیره، مجموع حساب محاسبه می‌گردد که در آغاز برابر با مجموع پیش‌بینی نخست است. اگر مجموع حساب زنجیره کم‌تر از مجموع ابتدایی باشد، پیش‌بینی تکی رویداد بعدی زنجیره به وسیله‌ی موجودی حساب محاسبه می‌گردد. حاصل محاسبه‌ی زنجیره به ترتیب پیش‌بینی‌های موجود در فرم بستگی دارد (نه زمان بازی‌ها). مجموع که بعد از محاسبه‌ی همه‌ی پیش‌بینی‌ها در زنجیره باقی‌ مانده است مبلغ قابل پرداخت است. اگر مجموع حساب زنجیره به صفر برسد، زنجیره شکسته شده و بازنده محسوب می‌گردد.

«هندیکپ»: شرکت در مسابقه همراه با آوانس که در قالب گل‌ها، امتیازات، ست‌ها و... مطرح می‌شود. نتیجه‌ی هر رویداد با هندیکپ به این صورت تعیین می‌شود: هندیکپ انتخابی به نتیجه‌ی رخ داده در مسابقه اضافه می‌شود. اگر نتیجه در نهایت صحیح باشد پیش‌بینی صحیح و در غیر این صورت غلط خواهد بود. اگر نتیجه مساوی باشد، پیش‌بینی برگشت داده می‌شود (در هندیکپ آسیایی). به عنوان مثال:

اینتر میلان (-۱.۵) ۱.۹

کالیاری (+۱.۵) ۲.۲۵

فرض کنید مایلید پیش‌بینی خود را بر روی برد هندیکپ کالیاری ثبت کنید. هندیکپ کالیاری برابر است با +۱.۵. برای برد این پیش‌بینی ضروری است که کالیاری بازی را با اختلاف بیش از ۱ گل نبازد. در واقع میزان ۱.۵ به گل‌های کالیاری اضافه می‌شود. این مورد را در دو حالت می‌توان تحلیل کرد:

الف) کالیاری می‌برد یا تیم‌ها‌ مساوی می‌کنند یا کالیاری بازی را با اختلاف ۱ گل می‌بازد. به عنوان مثال نتیجه نهایی ۲-۱ به نفع اینتر میلان می‌شود. در این صورت نتیجه نهایی با هندیکپ +۱.۵ برابر خواهد بود با «اینتر میلان ۲ – کالیاری ۲.۵». در نتیجه پیش‌بینی برنده است.

ب) کالیاری بازی را با اختلاف بیش از ۱ گل می‌بازد. به عنوان مثال نتیجه نهایی ۲-۰ به نفع اینتر میلان می‌شود. با توجه به هندیکپ +۱.۵ نتیجه نهایی برابر خواهد بود با «اینتر میلان ۲ – کالیاری ۱.۵». در نتیجه پیش‌بینی بازنده خواهد بود.

اکنون فرض کنید مایلید پیش‌بینی خود را بر روی برد هندیکپ اینتر میلان ثبت کنید که مقدار -۱.۵ است:

الف) اینتر میلان با اختلاف دو گل یا بیش‌تر بازی را می‌برد. به عنوان مثال نتیجه نهایی ۳-۰ به نفع اینتر میلان می‌شود. با توجه به هندیکپ -۱.۵ نتیجه نهایی برابر است با «اینتر میلان ۱.۵ – کالیاری ۰). در نتیجه پیش‌بینی برنده است.

ب) اینتر میلان بازی را با اختلاف یک گل می‌برد یا تیم‌ها مساوی می‌کنند یا کالیاری بازی را می‌برد. به عنوان مثال نتیجه نهایی ۲-۱ به نفع اینترمیلان می‌شود. در این صورت با توجه به هندیکپ -۱.۵ نتیجه نهایی برابر خواهد بود با «اینتر میلان ۰.۵ – کالیاری ۱». در نتیجه پیش‌بینی بازنده خواهد بود.

 

پیش‌بینی هندیکپ دوبل نیز در هندیکپ آسیایی ارائه می‌شود. در این حالت پیش‌بینی بر روی برد یا مجموع هندیکپ با مقدار ۰.۲۵ یا ۰.۷۵ در نظر گرفته می‌شود (نه ۰.۵). چنین پیش‌بینی‌هایی به عنوان ۲ پیش‌بینی با نصف مجموع محسوب می‌گردند و پیش‌بینی به دو پیش‌بینی بالا و پایین تقسیم می‌شود. به این مثال توجه نمایید:

رئال مادرید (-۰.۲۵) ۲.۰

بارسلونا (+۰.۲۵) ۱.۸

در این حالت پیش‌بینی به دو حالت بالا و پایین یعنی ۰.۵ و ۰ تقسیم‌ می‌گردد.

در صورتی که ۲۰۰.۰۰۰ ریال بر روی هندیکپ رئال مادرید ثبت نمایید و رئال مادرید پیروز شود، هر دو پیش‌بینی بالا و پایین برنده خواهد شد و برد برابر است با ۲.۰×۱۰۰۰۰۰ + ۲.۰×۱۰۰۰۰۰ = ۴۰۰.۰۰۰ ریال. اگر مسابقه مساوی شود، یکی از پیش‌بینی‌ها بازنده شده و دیگری برگشت خواهد خورد ۰.۰×۱۰۰۰۰۰ + ۱.۰×۱۰۰۰۰۰ = ۱۰۰.۰۰۰ ریال. اگر رئال مادرید ببازد هر دو پیش‌بینی بالا و پایین بازنده محسوب می‌گردد ۰.۰×۱۰۰۰۰۰ + ۰.۰×۱۰۰۰۰۰ = . ریال.

در صورتی که ۲۰۰.۰۰۰ ریال بر روی هندیکپ بارسلونا ثبت نمایید و بارسلونا پیروز شود، دو پیش‌بینی بالا و پایین برنده خواهد شد و مبلغ برد برابر است با ۱.۸×۱۰۰۰۰۰ + ۱.۸×۱۰۰۰۰۰ = ۳۶۰.۰۰۰ ریال. اگر مسابقه مساوی شود، یکی از پیش‌بینی‌ها برگشت خورده و دیگری برنده خواهد شد ۱.۸×۱۰۰۰۰۰ + ۱.۰×۱۰۰۰۰۰ = ۲۸۰.۰۰۰ ریال. اگر بارسلونا ببازد هر دو پیش‌بینی بالا و پایین بازنده محسوب می‌گردد ۰.۰×۱۰۰۰۰۰ + ۰.۰×۱۰۰۰۰۰ = . ریال.

«مجموع»: تعداد گل‌ها، امتیازات، گیم‌ها و... که توسط شرکت‌کننده یا شرکت‌کنندگان یک رویداد به دست می‌آید. به عنوان مثال فرض کنید در یک بازی فوتبال، مجموع برابر ۲.۵ است و دو انتخاب بیش‌تر یا کم‌تر برای آن وجود دارد. اگر مسابقه با تعداد گل کم تر از ۲.۵ گل (۰-۰، ۰-۱، ۱-۱ یا ۰-۲) به پایان برسد، پیش‌بینی‌های کم‌تر از ۲.۵ برنده هستند.

 

۴. سیاست‌های پیش‌بینی

۴.۱. مقادیر پارامترها (از جمله هندیکپ‌ها، مجموع‌ها) و ضرایب رویدادها که در لاین روز جاری مشخص شده‌اند ممکن است بعد از هر پیش‌بینی تغییر کنند، اما شرایط قبل از پیش‌بینی‌‌ها یکسان هستند، به جز موارد فنی و اشتباهات واضحی که در لاین وجود دارد.

۴.۲. مبلغی به عنوان مبلغ پیش‌بینی مورد پذیرش است که توسط بت فوروارد تأیید و ثبت شده باشد.

۴.۳. کاربر تنها شخصی است که مسئول پیش‌بینی خود است. هنگامی که پیش‌بینی ایجاد شد و پذیرش آن مورد تأیید قرار گرفت، امکان تغییر یا لغو آن توسط کاربر وجود ندارد. بت فوروارد با احترام هیچ‌گونه تضمینی جهت پیش‌بینی‌های دوبل یا باخته‌ی کاربران ارائه نمی‌کند. لطفاً با دقت تمامی پیش‌بینی‌هایی که ایجاد می‌کنید را چک نمایید.

۴.۴. گم کردن رمز عبور نمی‌تواند دلیلی برای میزان تسویه‌حساب یا لغو درخواست پرداخت بردها باشد.

۴.۵. پیش‌بینی به محضی که توسط بت فوروارد تأیید شود پذیرش می‌گردد. تمامی پیش‌بینی‌های پذیرفته‌شده در صفحه‌ی «تاریخچه پیش‌بینی» نمایش داده می‌شوند. در برخی موارد ممکن است تأخیری در نمایش پیش‌بینی در تاریخچه وجود داشته باشد. در صورت هر گونه اختلاف نظر، زمانی که در سیستم ثبت شده است به عنوان زمان صحیح پیش‌بینی در نظر گرفته می‌شود.

۴.۶. اختلالات ارتباطی یا دیگر اختلالات و خرابی‌های فنی در ارتباطات کاربر دلیلی برای لغو یک پیش‌بینی که در سرور سایت ثبت‌شده است نخواهد بود.

 

۵. نمایش اطلاعات

۵.۱. بت فوروارد مسئولیتی در قبال صحت، تمامیت و به موقع بودن سرویس‌های اطلاعاتی فراهم‌شده از جمله اطلاعات رویدادهای زنده و سرویس‌های پستی قبول نمی‌کند.

۵.۲. بت فوروارد تمام تلاش خود را می‌کند تا اطلاعات فراهم شده در رویدادهای زنده (همانند نتایج، زمان بازی و آمار تیم‌ها و بازیکنان) درست باشد. هر چند که این اطلاعات نمایش‌داده‌شده تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارد. بت‌فوروارد مسئولیتی در قبال خطاهای موجود در این اطلاعات قبول نمی‌کند.

۵.۳. بت فوروارد مسئولیتی در قبال صحت ترجمه‌ی نام تیم‌ها، بازیکنان، مارکت‌ها و دیگر موارد در زبان‌های مختلف سایت از جمله فارسی قبول نمی‌کند. ملاک تمامی این موارد، آنچه که در زبان انگلیسی سایت درج می‌شود خواهد بود.

۵.۴. اگر در یک مسابقه یا رویداد مشخص بیش از یک عضو با نام خانوادگی یکسان حاضر باشد و در طول پذیرش پیش‌بینی نام کامل شخص یا دیگر ویژگی‌های شناسایی منحصر به فرد بودن او مشخص نشده باشد، تمامی پیش‌بینی‌های ثبت شده روی آن قابل بازگشت هستند.

۵.۵. اگر نام مسابقه یا نام جایگاه یک یا بیش از یک شرکت‌کننده‌ی مشخص‌شده در لاین ناصحیح باشد (به جز خطاهای ترجمه)، بدین معنا که اگر شرکت‌کننده‌ی دیگر حضور یافته در تورنومنت به جای مورد اصلی نمایش داده شود، تمام پیش‌بینی‌‌های ثبت‌شده روی آن رویداد نامعتبر شناخته‌شده و برگشت داده می‌شوند. تنها بت‌فوروارد است که حق تشخیص این نوع مسابقات را داراست.

۵.۶. در مواردی که جزئیات خاص یک تیم نظیر گروه سنی به‌خصوص (برای مثال زیر ۱۸ سال،‌ زیر ۲۱ سال، تیم‌های جوانان)، جنسیت (زنان) یا وضعیت تیم (رزرو) در لاین مشخص نشده باشد و این موضوع منجر به آن شود که یک تیم دیگر به جای تیم اصلی تشخیص داده شود، تمامی پیش‌بینی‌ها قابل بازگشت هستند. در موارد دیگری که ناکامل بودن نام یا خطاهای دستوری احتمالی در لاین مشاهده می‌شوند، تمامی پیش‌بینی‌ها بدون تغییر باقی خواهند ماند. اگر جنسیت تیم در لاین ذکر نشده باشد، فرض گرفته می‌شود که جنسیت تیم مرد است. در حالتی که تیم زنان در یک مسابقه شرکت دارد ضروری است که این موضوع در لاین ذکر شود در غیر این صورت پیش‌بینی‌ها بازگشت داده می‌شوند. ترجمه‌ها از همه این موارد مستثنی بوده و ملاک این بند زبان انگلیسی است.

۵.۷. تاریخ و زمان مشخص‌شده در لاین، تاریخ و زمان قطعی پذیرش پیش‌بینی‌ها روی رویداد هستند (به جز رویدادهای زنده) و الزاماً نیز برابر با زمان و تاریخ واقعی شروع رویداد نیستند. به هنگام شمارش پیش‌بینی‌ها، زمان واقعی رویداد، زمان شروع رویداد در نظر گرفته می‌شود و بر اساس اسناد رسمی برگزارکننده‌ی مسابقه (همانند اطلاعات بت فوروارد) تشخیص داده می‌شود.

۵.۸. اگر محل برگزاری یک رویداد در لاین مشخص نشده باشد، در لیست رویدادها، میزبان اول درج می‌گردد، به جز مسابقاتی که حالت آمریکایی دارند. تمامی اطلاعات موجود در بالای صفحه مسابقه جنبه‌ی کمک فرعی را دارد. خطاهای احتمالی در قبال اطلاعات ارائه‌شده دلیلی برای برگشت پیش‌بینی‌ها نیست.

۵.۹. رویدادهایی که به طور خاص فرمت نوع برگزاری آن‌ها از نظر زمانی یا شیوه برگزاری بر خلاف عرف معمول است دارای ضرایب و آپشن‌های مرتبط با شرایط خاص بازی هستند. کسب اطلاع از نوع فرمت برگزاری مسابقات بر عهده‌ی کاربر است و بی‌اطلاعی از آن منجر به لغو پیش‌بینی‌ها نخواهد شد. اطلاعات درج‌شده در خصوص نوع فرمت برگزاری مسابقات صرفاً جنبه‌ اطلاع‌رسانی دارد.

۵.۱۰. اگر محل برگزاری یک رویداد در لاین مشخص نشده باشد، در لیست رویدادها، میزبان اول درج می‌گردد، به جز مسابقاتی که حالت آمریکایی دارند. تمامی اطلاعات موجود در بالای صفحه مسابقه جنبه‌ی کمک فرعی را دارد. خطاهای احتمالی در قبال اطلاعات ارائه‌شده دلیلی برای برگشت پیش‌بینی‌ها نیست.

۵.۱۱. در پذیرش پیش‌بینی‌های رویدادهای زنده، تأخیری وجود دارد که بسته به نوع ورزش، مارکت و دیگر عوامل متفاوت است و به طور اختصاصی توسط بت فوروارد به دلایل امنیتی و حفاظت از پیش‌بینی‌های متعاقب صورت می‌گیرد.

۵.۱۲. با توجه به این که ضرایب مسابقات زنده زودبه‌زود تغییر می‌کنند، کاربر می‌تواند یکی از این گزینه‌ها را انتخاب نماید: «پذیرش تمام تغییرات در ضرایب»، «پذیرش تنها پیش‌بینی‌های مشخص‌شده» و «عدم پذیرش پیش‌بینی‌ها در صورت تغییر ضرایب» که بیان‌گر تمایل کاربر جهت پذیرش پیش‌بینی‌ها است.

۵.۱۳. عدم نمایش صحیح زمان مشخص‌شده‌ی مسابقه‌ی انجام‌شده، دلیلی برای لغو پیش‌بینی‌ها نیست.

۵.۱۴. اگر مسابقه‌ای از زمانی که پیش از آن متوقف شده بود آغاز شده باشد و در لاین این موضوع تصریح نشده باشد، پیش‌بینی‌ها‌ی ثبت‌شده روی آن قابل بازگشت هستند.

۵.۱۵. در زبان فارسی در حالت پیش‌بینی نتایج دقیق مسابقات در رشته‌های فوتبال، تنیس، تنیس روی میز، والیبال، اسنوکر، بدمینتون، بوکس و ام‌ام‌ای، در همه حال عدد تیم میزبان در سمت راست و عدد تیم میهمان در سمت چپ درج می‌گردد.

۵.۱۶. در زبان فارسی تیم میزبان در سمت راست و تیم میهمان در سمت چپ درج می‌گردد.

۵.۱۷. عدم پوشش یک مسابقه به صورت پیش‌بینی زنده به طور کامل، دلیلی بر لغو پیش‌بینی‌های قبلی ثبت‌شده بر روی آن مسابقه نخواهد بود.

۵.۱۸. عدم درج صحیح اطلاعات پیرامون مسابقات مختلف در کانال‌ها و صفحات اجتماعی رسمی وب‌سایت در قالب متن و تصویر، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و کمک فرعی دارد. خطاهای احتمالی در قبال اطلاعات ارائه‌شده دلیلی برای برگشت پیش‌بینی‌ها نیست.

 

۶. رویدادهای به‌هم‌پیوسته و نتایج

۶.۱. در پیش‌بینی‌های میکس و سیستمی، ثبت رویدادهای مختلف مرتبط به یک مسابقه در یک فرم ممنوع است، حتی مواردی که به طور مستقیم به یک‌دیگر وابسته هستند. اگر در چنین پیش‌بینی‌هایی رویدادهای مرتبط به یک مسابقه شامل شود، این پیش‌بینی قابل بازگشت خواهد بود، حتی اگر برنامه رایانه‌ای پذیرش بیش‌بینی‌ها این پیش‌بینی را مسدود نکند. بت فوروارد منحصراً این حق را دارد تا تشخیص دهد رویدادها به هم متصل هستند.

۶.۲. در بازی‌های مراحل گروهی که تیم یا تیم‌هایی صعود می‌کنند، در پیش‌بینی‌های میکس و سیستمی تنها انتخاب یک تیم از یک گروه مجاز است. اگر در چنین پیش‌بینی‌های صعود یا عدم صعود تیم‌ها از یک گروه یکسان در یک فرم ثبت شده باشند، پیش‌بینی‌ها قابل بازگشت خواهند بود، حتی اگر برنامه رایانه‌ای پذیرش بیش‌بینی‌ها این پیش‌بینی را مسدود نکند. بت فوروارد منحصراً این حق را دارد تا در خصوص پذیرش پیش‌بینی‌های صعود یا عدم صعود در حالت میکس، سیستمی و تکی تصمیم بگیرد.

 

۷. خطاهای فنی و واضح

۷.۱. بت فوروارد مسئولیتی در قبال خطاهای موجود در تایپ، انتقال یا شمارش پیش‌بینی‌ها قبول نمی‌کند. به طور خاص، بت فوروارد حق اصلاح خطاهای آشکاری که به هنگام وارد کردن اطلاعات در ضرایب و یا محاسبه مبالغ پیش‌بینی‌ها رخ می‌دهد (به عنوان مثال، خطاهایی که منجر به نمایش غلط ضرایب تیم‌ها می‌شود، رویدادهایی که اشتباه مشخص شده‌اند و...) و یا نامعتبر اعلام کردن پیش‌بینی‌های متناظر با آن‌ها را بعد از اتمام مسابقه دارا می‌باشد. در مواردی که خطاهای آشکار اصلاح می‌شوند پیش‌بینی‌ها بازگردانده می‌شوند. بیش‌تر موارد معمول در خطاهای فنی به شرح زیر هستند:

۷.۱.۱. خطاهای درج ضرایب: هنگامی که ضریب (با تنظیمات هندیکپ، مجموع و...) بدون جداکننده (نقطه) یا همراه با عدد اضافی نمایش داده می‌شود. به عنوان مثال به جای ضریب ۱.۸، عدد ۱۸ نمایش داده می‌شود یا به جای ۲ عدد ۲۳ و یا به جای ۳ عدد ۳۰ نمایش داده می‌شود.

۷.۱.۲. خطاهای آینه‌ای: هنگامی که ضریب برای کاربران به صورت جابجا نمایش داده می‌شود. در این حالت به عنوان مثال ضریب برد تیم میزبان برای تیم میهمان و ضریب تیم میهمان برای تیم میزبان درج می‌گردد.

۷.۱.۳. خطاهای نوشتاری: در این حالت ضرایب صحیح هستند اما نام‌های تیم‌های میزبان و میهمان جابجا درج می‌شود. این حالت ممکن است در مسابقاتی که زمین بی‌طرف برگزار می‌گردد بیش‌تر رخ دهد.

نشان‌گرهای آشکار خطاهای واضح عبارتند از: تفاوت خیلی زیاد ضرایب بت فوروارد و دیگر مراجع، به طوری که ضرایب تقریباً در شرایط کنونی مسابقه غیرممکن محسوب می‌شوند.

حق تشخیص خطاهای واضح یا خطاهای فنی منحصراً متعلق به بت فوروارد است.

۷.۲. بت فوروارد حق باطل کردن پیش‌بینی‌هایی که بر اساس ضرایب تعمداً غلط و خطاهای آشکار ثبت شده‌اند را ادارا می‌باشد. کاربر بلافاصله از تغییرات در موجودی خود مطلع می‌گردد.

۷.۳. بت فوروارد حق لغو پیش‌بینی‌ها را در صورتی که پیش‌بینی‌ها منجر به برد کاربر بر اثر خطای فنی یا خطای واضح شده باشد را حتی بعد از پایان رویداد خواهد داشت.

۷.۴. در مواردی که به دلایل فنی پیش‌بینی‌های کاربر با موجودی ناکافی در حساب کاربری ثبت شده باشد، پیش‌بینی‌ها باطل محسوب می‌گردند.

۷.۵. در مواردی که در حساب کاربر به طور اشتباه افزایش موجودی صورت می‌گیرد کاربر موظف است که اشتباه را بت فوروارد گزارش دهد. اگر بر اثر یک خطا، موجودی منفی برای یک کاربر در نظر گرفته شد، بت فوروارد حق لغو پیش‌بینی‌های محاسبه‌نشده را با وجود این که پیش از رخ دادن خطا ثبت شده باشند را دارا می‌باشد.

۷.۶. در صورتی که یک کاربر بر اساس استفاده از خطاهای فنی یا مدیریتی تعمداً خسارتی ایجاد نماید بت فوروارد این حق را داراست تا در صورت افزایش موجودی یا در اختیار داشتن موجودی، کاربر را متعهد به پرداخت خسارت نماید.

 

۸. پیش‌بینی نسیه

۸.۱. بت فوروارد هیچ‌گونه پیش‌بینی به صورت نسیه از جانب کاربران را مورد پذیرش قرار نداده و از ارائه‌ی خدمات به این صورت معذور است. کلیه پیش‌بینی‌ها بایستی از موجودی حساب کاربر انجام گیرند.

 

۹. جنبه‌های قانونی

۹.۱. مسئولیت ثبت‌نام و شرکت در مسابقات و بازی‌های مختلف بر عهده‌ی خود کاربر می‌باشد.

۹.۲. با شرکت در مسابقات، کاربر تأیید می‌کند که به سن قانونی رسیده است و صلاحیت خود جهت توافق با وب‌سایت را تأیید می‌نماید.

۹.۳. بت فوروارد این حق را داراست تا پیشنهادات ویژه‌ و قابلیت‌های جدید خود را از طریق ای‌میل یا شماره تلفن به کاربر اطلاع‌رسانی کند.

۹.۴. در صورت هرگونه عدم تطابق میان نسخه‌های مختلف قوانین به زبان‌های مختلف، نسخه‌ی انگلیسی قوانین به عنوان مرجع در نظر گرفته می‌شود.

۹.۵. هر گونه اعتراض در خصوص نتایج یک رویداد تا ۵ روز پس از پایان رویداد جهت بررسی مجدد مورد پذیرش است.

 

۱۰. محدودیت‌های نرخ‌ها

۱۰.۱. بت فوروارد این حق را داراست که پیش‌بینی‌ها را از هر شخصی بدون ارائه‌ی هر گونه دلیل مورد پذیرش قرار ندهد. بت فوروارد همچنین این حق را داراست تا حساب‌ کاربری هر کاربر را بدون اطلاع قبلی به طور موقت یا دائم مسدود نماید.

۱۰.۲. حد‌أقل یا حدأکثر اندازه‌ی پیش‌بینی‌ها بر روی رویدادهای ورزشی توسط بت فوروارد تعیین شده وبت فوروارد این حق را داراست تا آن را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد. به علاوه، بت فوروارد این حق را داراست تا محدودیت‌های ویژه‌ای برای حساب‌های کاربری هر کاربری اعمال نماید.

۱۰.۳. بت فوروارد به دلیل جلوگیری از پیش آمدن فرضیه‌ی تقلب، توصیه نمی‌کند که دو یا چند کاربر از یک آدرس آی‌پی پیش‌بینی‌های خود را ثبت نمایند (از یک رایانه یا یک شبکه‌ی محلی). بت فوروارد این حق را داراست که حساب‌های کاربری کاربران را در چنین شرایطی مسدود کرده و جهت اطمینان از صحت حساب کاربری از آن‌ها درخواست اطلاعات اضافی نماید.

۱۰.۴. مبالغ برد با رعایت محدودیت حدأکثر برد تعیین شده، پرداخت می‌گردند. اگر کاربری پیش‌بینی‌ای ثبت کرد و مبلغ برد از حدأکثر بیش‌تر شد، بت فوروارد مبلغی بیش‌تر از حدأکثر محدودیت پرداخت نخواهد کرد.

۱۰.۵. آمار و ارقام ورزش‌ها سه روز پس از پایان رویداد ورزشی در وب‌سایت بت فوروارد در قسمت آمار و ارقام منتشر می‌شوند.

 

۱۱. پیش‌بینی‌های دیرتر از وقت

۱۱.۱. پیش‌بینی‌های که پس از پایان رویداد ثبت می‌شوند (به استثنای رویدادهای زنده)، در همه‌ی موارد، نامعتبر هستند و برگشت داده می‌شوند و از فرم‌های میکس و سیستمی نیز خارج می‌شوند. هر نوع پیش‌بینی (شامل رویدادهای زنده) که بر روی یک رویداد ثبت می‌شود در صورتی که پس از انجام رویداد در زمان واقعی ثبت شده باشد نامعتبر محسوب شده و برگشت داده می‌شود.

۱۱.۲. اگر کاربری مایل است تا زمان آغاز یک رویداد را به چالش بکشد، نیاز است که یک سند رسمی (یا یک لینک معتبر از وب‌سایت طرفین شرکت‌کننده در رویداد) ارائه نماید که زمان واقعی مسابقه‌ای که او پیش‌بینی کرده است را تأیید نماید.

۱۱.۳. در صورتی که مناظرات پیرامون زمان آغاز یک رویداد منجر به عدم ارائه یا ارائه‌ی ناکافی اطلاعات از مراجع رسمی شرکت‌کنندگان در مسابقه گردد، زمان آغاز رویداد که در وب‌سایت بت فوروارد درج شده بوده است به عنوان مورد صحیح در نظر گرفته می‌شود.

 

۱۲. برگشت

۱۲.۱. اگر برگشت یک پیش‌بینی اعلان شود، چنین پیش‌بینی‌ای به عنوان پیش‌بینی برده با ضریب ۱ در نظر گرفته می‌شود. اگر پیش‌بینی تکی باشد، به این معناست که کاربر، وجه ثبت کرده برای این پیش‌بینی را عیناً مجدد دریافت خواهد کرد. در حالت‌های میکس و سیستمی مجموع ضرایب بر این اساس تغییر خواهد کرد (در رویداد هنگامی که برگشت صورت می‌‌گیرد ضریب آن به ۱ تغییر می‌کند و ضرایب سایر رویدادها بدون تغییر باقی می‌مانند و ضریب نهایی با توجه به این حالت محاسبه می‌گردد).

به عنوان مثال یک فرم میکس پیرامون مسابقات تیم‌های «فنلاند – مولداوی»، «مالت – کرواسی» و «بلغارستان – انگلیس» در نظر بگیرید. ضریب برد فنلاند ۱.۵۵، هندیکپ -۲ کرواسی ۱.۷ و برد انگلیس ۱.۵ است. در این حالت قبل از انجام مسابقات ضریب نهایی ۳.۹۵ است (۱.۵۵×۱.۷×۱.۵). اگر فنلاند و انگلیس پیروز شوند و کرواسی با نتیجه ۲-۰ ببرد، با توجه به این که هندیکپ -۲ کرواسی نه برده است و نه باخته، ضریب آن معادل ۱ در نظر گرفته می‌شود (حالت برگشتی). در نتیجه ضریب نهایی این فرم برابر با ۲.۳۲۵ خواهد بود (۱.۵×۱×۱.۵۵).

۱۲.۲. اگر مجموع تعداد گل‌ها برابر با مجموع پیش‌بینی باشد و در میان گزینه‌های پیشنهادی، گزینه‌ای برابر وجود نداشته باشد، برگشت صورت می‌گیرد. به طور مشابه، برای همه‌ی پیش‌بینی‌های مجموع اگر مقدار نهایی مسابقه با پارامترهای مفروض مجموع برابر باشد، برگشت صورت می‌گیرد.

 

۱۳. حریم خصوصی اطلاعات کاربران

۱۳.۱. کاربر مسئول نگهداری محرمانه اطلاعات مرتبط به حساب کاربری خود است و بایستی تمامی معیارهای حفظ حساب کاربری خود از دسترسی‌‌های غیرمجاز را رعایت نماید. هر عملی که توسط نام کاربری و رمز عبور دارنده‌ی حساب مورد تأیید قرار بگیرد معتبر محسوب می‌گردد.

۱۳.۲. اگر کاربری مشکوک شد که نام کاربری و رمز عبور او توسط شخص دیگری ربوده شده است، در هر زمانی این حق را داراست که با ارسال درخواست به پشتیبانی سایت حساب کاربری را به طور موقت مسدود نماید تا بررسی‌های بعدی صورت گیرد.

۱۳.۳. برای اطمینان از امنیت اطلاعات شخصی کاربران، بت فوروارد با کاربران از طریق ایمیل در طول ثبت‌نام ارتباط برقرار می‌کند.

۱۳.۴. کاربر مسئول نگهداری محرمانه اطلاعات مرتبط با ایمیل خود است و بایستی تمامی معیارهای حفظ ایمیل خود از دسترسی‌های غیرمجاز را رعایت نماید. بت فوروارد هیچ‌گونه مسئولیتی در قابل باخت یا ضرر به وسیله‌ی ارتباط بین سایت و کاربر با استفاده از ایمیل ثبت‌نام شده قبول نمی‌کند.

۱۴. تبانی

۱۴.۱. در مورد دخالت‌های احتمالی در نتیجه مسابقه و چینش ضرایب برای مسابقه (از جمله احتمال تبانی)، بت فوروارد این حق را داراست تا پرداخت‌ها روی این رویداد با متوقف کرده یا پیش‌بینی‌های روی این مسابقه را لغو نماید. همچنین تحقیقات بعدی این زمینه صورت می‌گیرد تا از اتفاقات مشابه جلوگیری شود.

۱۴.۲. اگر دلایل محکمی وجود داشته باشد که یک مسابقه از پیش تعیین شده بوده است، بت فوروارد این حق را داراست تا پرداخت‌ها روی این مسابقه را مسدود کرده و پیش‌بینی‌های ثبت شده را برگشت دهد. این دلایل ممکن است بر اساس اندازه، تعداد و طبیعت پیش‌بینی‌ها به وسیله‌ی یک یا همه‌ی روش‌های احتمالی پیش‌بینی باشد. تصمیمات مراجع رسمی در این زمینه نیز مورد توجه قرار می‌گیرد.

 

۱۵. زمین بی‌طرف

۱۵.۱. در مواردی که مسابقه به یک زمین بی‌طرف منتقل می‌شود، پیش‌بینی‌ها همچنان باقی می‌مانند. پیش‌بینی‌ها زمانی قابل بازگشت می‌شوند که مسابقه به زمین حریف منتقل شود. در مواردی که مسابقه بین تیم‌های یک شهر است و بازی به زمین حریف منتقل می‌شود، پیش‌بینی‌ها معتبر هستند و برگشت داده نمی‌شوند. در مسابقات بین‌المللی، بازگشت پیش‌بینی‌ها تنها زمانی برگشت داده می‌شود که مسابقه به زمین یک شهر حریف منتقل شود.

 

۱۶. مسابقات ناتمام

۱۶.۱. یک رویداد، ناتمام فرض می‌شود در صورتی که به میزان زمان ضروری از زمان بازی که در قوانین سایت مشخص شده است، بازی انجام نشده باشد. حتی اگر بعداً اعلام شود که نتیجه مسابقه‌ی ناتمام، نهایی محسوب می‌شود.

۱۶.۱.۱. مسابقه، انجام‌شده محسوب می‌شود در صورتی که در هنگام انجام قطع شده باشد، در چارچوب زمانی مشخص به پایان نرسیده باشد و زمان گذشته از بازی حدأقل به این میزان باشد:

 • فوتبال: ۹۰ دقیقه
 • فوتسال: ۳۰ دقیقه
 • بسکتبال ان‌بی‌ای: ۴۰ دقیقه
 • بسکتبال: ۳۵ دقیقه
 • هاکی ان‌اچ‌ال: ۵۴ دقیقه
 • هاکی: ۵۰ دقیقه
 • باندی: ۶۰ دقیقه
 • فوتبال آمریکایی: ۵۰ دقیقه
 • بیس‌بال: ۵ اینینگ
 • هندبال: ۵۰ دقیقه

 

۱۶.۲. برای رویدادهای ناتمام که به عنوان لغوشده شناخته می‌شوند، اگر در قوانین مخصوص ورزش‌ها تصریح نشده باشد، تمام پیش‌بینی‌ها قابل بازگشت هستند به جز مواردی که دقیقاً به زمان توقف رویداد اشاره دارند. برای پیش‌بینی‌های رویدادهای ناتمام بر روی زمان کارایی نسبی مرتبط (تایم‌ها و...) برگشت بدون  قیدوشرط وجود دارد.

 

۱۷. انتقال رویدادها

۱۷.۱. در صورتی که زمان آغاز یک رویداد تغییر کند و در قوانین ورزش‌ها در این خصوص تصریح نشده باشد، تمام پیش‌بینی‌های روی این رویداد قابل بازگشت هستند.

۱۷.۲. در طول یک مسابقه‌ی صعود به دور بعدی، در صورتی که زمان بازی به روزهای آتی موکول شود یا زمین تغییر کند، پیش‌بینی‌ها معتبر باقی می‌مانند. اگر رفتن تیم به دور بعدی بعداً به هر دلیل کنسل شود، کنسلی نادیده گرفته شده و پرداخت با توجه به نتایج مسابقات انجام‌شده صورت می‌گیرد. اگر مسابقه‌ی دوم برگزار نشود یا ناتمام بماند، تمامی پیش‌بینی‌های روی آن، از جمله صعود، قابل بازگشت هستند. پرداخت‌‌ها روی صعود تنها روی پیش‌بینی‌های قبل از مسابقه‌ی اول انجام می‌شوند. اگر هیچ یک از مسابقات انجام نشود، پیش‌بینی‌ها برگشت داده می‌شوند.

۱۷.۳. در صورت نامشخص ماندن وضعیت یک مسابقه یا عدم برگزاری یک مسابقه در زمان مشخص‌شده و یا حتی لغو شدن مسابقه، بت فوروارد موظف است پیش‌بینی‌های ثبت شده را تا ۲۴ ساعت از زمان برگزاری مسابقه به صورت معلق نگه دارد. پس از ۲۴ ساعت، مسابقه لغوشده محسوب شده و پیش‌بینی قابل بازگشت محسوب می‌شود.

 

۱۸. محاسبه‌ی پیش‌بینی‌ها

۱۸.۱. بت فوروارد نتایج را بر اساس گزارش‌های رسمی و منابع اطلاعاتی جایگزین (نظیر ویدیوهای مسابقه) بعد از پایان آن تأیید می‌کند. محاسبه‌ی پیش‌بینی‌ها بر اساس نتایجی است که در قسمت «نتایج» سایت بت فوروارد درج می‌گردد. در صورت تفاوت نتایج در منابع مختلف اطلاعاتی و همچنین اشتباهات واضح آن‌ها، تصمیم نهایی برای تشخیص با نتایج متعلق به بت فوروارد خواهد بود.

۱۸.۲. تمامی درخواست‌های کاربران مبنی بر بررسی صحت نتایج سایت بت فوروارد بایستی بر اساس منابع رسمی اطلاعاتی (وب‌سایت‌های رسمی تیم‌ها و مسابقات) باشد. اطلاعات از دیگر منابع نمی‌تواند به عنوان منبعی برای بررسی مجدد در نظر گرفته شود.

۱۸.۳. نتایج معتبر که به عنوان نتایج در نظر گرفته می‌شوند، آن‌هایی هستند که بر پایه‌ی پروتکل‌های رسمی یا دیگر منابع اطلاعاتی پس از پایان مسابقه منتشر می‌شوند. منابع رسمی قابل اتکا به شرح زیر هستند:

www.uefa.com – Champions League, UEFA Cup, Selected matches and Europe Championship(soccer) www.fifa.com – Confederation Cup, Selected matches and World’s Championship(soccer) www.beto.gr – Soccer Greece www.bundesliga.at – SoccerAustria www.turkish-soccer.com – Soccer Turkey www.rfpl.org – SoccerRussia www.premierleague.com – Soccer England www.sportinglife.com – SoccerEngland www.gazzetta.it – Soccer Italy www.bundesliga.de – Soccer Germany www.marca.com –Soccer Spain www.lfp.es – Soccer Spain www.lfp.fr – Soccer France www.mlsnet.com – SoccerUSA www.goalzz.com – Soccer www.nfl.com – American Soccer www.basket.ru – BasketballRussia www.nba.com – Basketball (NBA) www.euroleague.com – Basketball EuropeLeague www.ulebcup.com – Basketball (ULEB) www.nhl.com – Hockey NHL www.fhr.ru – HockeyRussia www.rusbandy.ru – Bandy Russia www.atptennis.com – Tennis ATP  www.wtatour.com –Tennis WTA www.mlb.com – Baseball www.eurohandball.com – Handball www.fide.com –Chess www.volley.ru – Volley-ball Russia

در صورت لزوم بت‌ فوروارد می‌تواند از دیگر منابع رسمی نیز استفاده کند. در موارد استثنایی، سایت این حق را دارد تا با مشاهده‌ی ویدیوهای مسابقه از نتیجه‌ی درست اطمینان حاصل کند.

۱۸.۴. نتایج پیش‌بینی رویدادهای زنده بر اساس آنچه که بعد از پایان رویداد یا مسابقه به ثبت رسیده است محاسبه می‌گردند. تمامی تغییراتی آتی (به عنوان مثال تغییر تصمیم داوران بعد از پایان بازی) در نظر گرفته نمی‌شوند. وب‌سایت خود این پیش‌بینی‌ها را بر اساس داده‌‌های آماری در زمان واقعی بازی محاسبه می‌کند. اگر حاکی بر حالت دیگری نباشد، تمامی پیش‌بینی‌ها بر روی ورزشکاران شرکت نکرده در مسابقه باطل اعلام خواهند شد.

۱۸.۵. در حالاتی که آمار و ارقام وب‌سایت (بر اساس پوشش تلویزیونی) متفاوت از آمار و ارقام رسمی باشد، تمام پیش‌بینی‌ها بر اساس آمار وب‌سایت محاسبه می‌گردند.

۱۸.۶. اگر بیش از یک شرکت‌کننده یا تیم به عنوان برنده‌ی مسابقه اعلام شود، ضریب برد تقسیم بر تعداد برندگان می‌شود (ضریب نمی‌تواند کم‌تر از ۱ باشد).

۱۸.۷. تمامی عملیات موجود در سایت بر پایه‌ی واحد پولی انتخابی کاربر در طول زمان ثبت‌نام انجام می‌گیرد.

۱۸.۸. تمامی پیش‌بینی‌‌ها بر روی نتایج مشخص‌شده (در پیش‌بینی‌های خاص که چه کسی گل می‌زند یا برد یک بخش مشخص از مسابقه)، معتبر محسوب شده و محاسبه می‌گردند حتی اگر رویداد یا تورنومنت ناتمام مانده باشد.

۱۸.۹. اگر تناقضی در قوانین ویژه‌ی ورزش‌ها پیش نیاورد، نتیجه‌ی اعلام‌شده در روز مسابقه به عنوان نتیجه‌ی مسابقه محسوب می‌گردد. هر گونه تغییرات احتمالی در نتیجه و تجدید نظر در آن توسط مقامات رسمی به هر دلیلی، در نتیجه‌ی پیش‌بینی‌ها تأثیری نخواهد گذاشت و نتیجه‌ی اولیه به عنوان نتیجه‌ی پیش‌بینی‌ها باقی خواهد ماند.

 

۱۹. گروه‌های پیش‌بینی و محدودیت مسابقات

۱۹.۱. کاربران تنها مجاز هستند از جانب خودشان پیش‌بینی نمایند. پیش‌بینی‌های در یک بازه زمانی معین شامل انتخاب‌های یکسان از جانب یک یا بیش از یک کاربر، در صورت تشخیص، نامعتبر محسوب شده و توسط وب‌سایت لغو می‌گردند. حتی پس از اعلام نتیجه چنین پیش‌بینی‌هایی، در صورتی که وب‌سایت اطمینان یابد که کاربران تبانی کرده‌اند یا به عنوان یک سندیکا شرکت کرده و یا پیش‌بینی‌های مشکوک از جانب یک یا چند کاربر ثبت شده است، چنین پیش‌بینی‌های نامعتبر محسوب‌شده و لغو می‌گردند.

۱۹.۲. محدودیت‌های پیش‌بینی در مسابقات ورزشی بر مبنای وضعیت حساب کاربر و رویداد/پیش‌بینی مستقل تعیین می‌گردد. اگر کاربری اقدام به ثبت پیش‌بینی خارج از محدوده‌ی مجاز کند پیغامی مبنی بر این موضوع دریافت خواهد کرد. پیش‌بینی‌های چندگانه با ترکیب گزینه‌ی یکسان در یک پیش‌بینی مورد قبول نیستند. اجتناب از پیغام خطا و ثبت چنین پیش‌بینی‌ای به هر طریق منجر به لغو فرم‌های ثبت‌شده خواهد شد.

 

۲۰. عدم شرکت در مسابقه

۲۰.۱. اگر تناقضی در قوانین ویژه‌ی ورزش‌ها پیش نیاورد، هنگامی که شرکت‌کننده‌ی رویداد به هر دلیلی در رویدادی که در آن پیش‌بینی انجام شده است شرکت نکند، پیش‌بینی معتبر محسوب شده و کاربر بازنده محسوب می‌گردد. استثنائات به شرح زیر هستند:

 • رویداد/تورنومنت لغو شود.
 • رویداد/تورنومنت نامعتبر محسوب شود.
 • مکان رویداد تغییر کند.
 • رویداد/تورنومنت متوقف شود.

۲۰.۲. در پیش‌بینی‌های با دو نتیجه، در صورتی که یکی از شرکت‌کنندگان از شرکت در رویداد/تورنومنت خودداری کنید، پیش‌بینی قابل برگشت است.

 

۲۱. قوانین ورزش‌ها

 ۲۱.۱. اطلاعات اضافی پیرامون انواع پیش‌بینی‌ها در ورزش‌‌های مختلف در قوانین ورزش‌ها عنوان شده است.

۲۱.۲. قوانین ورزش‌ها بر قوانین عمومی اولویت دارند.

 

۲۲. برخی از انواع پیش‌بینی‌ها

۲۲.۱. در پیش‌بینی‌های «مجموع زوج/فرد»، بی‌توجه به نوع ورزش و وضعیت مورد نظر (از جمله مجموع گل‌ها، کارت‌ها، خطاها و...) اگر نتیجه ۰ باشد، پیش‌بینی‌ها به عنوان «عدد زوج» محسوب می‌شوند.

۲۲.۲. تمام پیش‌بینی‌ها بر روی تعداد مدال‌ها بر اساس جدول رسمی مدال‌ها در پایان رویداد محاسبه می‌شوند. هر گونه تغییر بعدی توسط مراجع رسمی تغییری در نتیجه پیش‌بینی‌ها اعمال نخواهد کرد.

۲۲.۳. هر مدالی که توسط تیم کشوری در هر مسابقه‌ای کسب می‌شود، صرف نظر از تعداد شرکت‌کنندگان در این تیم، به عنوان یک مدال در نظر گرفته می‌شود.

۲۲.۴. در هر مارکتی که گزینه‌ی «هر مورد دیگری» وجود داشت، این گزینه شامل همه‌ی شرکت‌کنندگان رویداد که به صورت مجزا در گزینه‌های این مارکت لیست نشده‌اند می‌شود.

۲۲.۵. در هر بازی از هر رویدادی در مارکت‌های اضافی تورها (مجموع تعداد گل‌ها، بردها، باخت‌ها، مساوی‌ها، کرنرها، کارت‌های زرد و غیره) تنها مسابقه‌هایی از تور به حساب می‌آیند که شامل لاین روزانه شوند.

 

۲۳. عضویت

۲۳.۱. تنها کاربران ثبت‌نام‌شده می‌توانند در برنامه‌های پاداش سایت شرکت کنند. برای عضویت، کاربر باید فرم عضویت را به طور دقیق و صحیح تکمیل نماید.

۲۳.۲. عضویت و پیش‌بینی تنها برای افراد بالای ۱۸ سال مجاز است. وب‌سایت این حق را دارد تا جهت اثبات این موضوع از کاربران درخواست اثبات کرده و حساب کاربری کاربران را به این دلیل مسدود نماید.

۲۳.۳. تمام اطلاعات ارائه‌شده هنگام ثبت‌نام بایستی دقیق و کامل باشد. به طور خاص، هنگام تسویه‌حساب، اطلاعات نام و نام خانوادگی صاحب کارت بایستی مشابه با نام و نام خانوادگی عضو سایت باشد، در غیر این صورت حساب مسدود می‌گردد.

۲۳.۴. بت فوروارد این حق را داراست تا حساب کاربرانی که اطلاعات غلط ثبت کرده‌اند را مسدود نموده و از تسویه‌حساب با آن‌ها خودداری کند. در صورت نیاز به اثبات این موضوع، کاربر بایستی مدارک لازم را ارائه نماید.

۲۳.۵. هر کاربر می‌تواند تنها یک حساب کاربری داشته باشد. کاربران عضوشده نمی‌توانند به عنوان کاربر جدید با نام و ایمیل جدید در سایت مجدد ثبت نام کنند. در صورت زیرپا گذاشتن این قانون، وب‌سایت حق دارد پیش‌بینی‌های ثبت‌شده توسط کاربر را باطل کند و حساب‌های کاربری وی را مسدود نماید.

۲۳.۶. کاربر این اجازه را ندارد تا حساب کاربری خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهد.

۲۳.۷. توجه داشته باشید که نبایستی اطلاعات حساس حساب خود را از طریق ایمیل رمزنگاری‌نشده برای ما ارسال کنید.

۲۳.۸. بت فوروارد این امکان را به تمام کاربران می‌دهد تا نام کاربری و رمز عبور دلخواه خود را انتخاب نمایند. کاربران بایستی این اطلاعات را محرمانه نگاه دارند. اگر نام کاربری و رمز عبور شما هنگام دسترسی به سایت به درستی وارد شده است، تمامی پیش‌بینی‌ها باقی خواهد ماند و امکان لغو و تغییر آن توسط کاربر وجود ندارد. اگر مشکوک هستید که شخصی رمز عبور شما را می‌داند، بلافاصله آن را تغییر دهید. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید از قسمت فراموشی رمز عبور اقدام کرده یا با پشتیبانان سایت تماس بگیرید.

۲۳.۹. کاربرانی که از طریق تلفن همراه پیش‌بینی‌های خود را ثبت می‌کنند به یاد داشته باشند که بت فوروارد مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات و مصرف داده تلفن همراه و هزینه‌های اپراتور بر روی قبول نمی‌کند. با عضویت در سایت، کاربر تأیید می‌کند که با این قوانین موافقت می‌کند.

 

۲۴. واحد پولی

۲۴.۱. در حال حاضر کاربران این امکان را دارند تا با واحدهای پولی قابل انتخاب در صفحه‌ی عضویت پیش‌بینی خود را ثبت نمایند.

 

۲۵. پاداش (بونوس)

۲۵.۱. تمامی پاداش‌های کاربران به طور منحصراً به یک فرد، آدرس، شماره تلفن، آدرس ایمیل، شماره کارت و همچنین یک رایانه (از جمله کافی‌نت و سرویس‌های عمومی) محدود شده است. وب‌سایت این حق را داراست تا از ارائه‌ی پاداش به کاربر یا کاربر گروهی خوددار کند.برنامه‌های پاداش تنها برای کاربرانی که با پول واقعی حساب خود را شارژ کرده‌اند در دسترس است.

۲۵.۲. در صورت نقض هر گونه موارد ضروری برنامه‌های پاداش و همچنین در صورت وجود هر گونه مدرک از پیش‌بینی‌های خلاف در یک یا چند رویداد از یک گروه از کاربران یا هر گونه سوء استفاده، بی‌توجه به نتیجه‌ی پیش‌بینی‌ها، بت فوروارد این حق را داراست تا این کاربران را از پاداش محروم کرده و پیش‌بینی‌های صورت گرفته را باطل کند. برای جلوگیری از تقلب، وب‌سایت این حق را دارد تا پیش‌ از ارائه‌ی پاداش از کاربران جهت تأیید هویت درخواست مدرک کند.

 

۲۶. شارژ حساب

۲۶.۱. روش‌های مختلف شارژ حساب بسته به واحد پول انتخابی در دسترس است. لیست کامل این روش‌ها و محدودیت‌های هر یک در صفحه‌ی شارژ حساب و تسویه‌حساب قابل مشاهده است. بت فوروارد این حق را دارد تا این قوانین و جزئیات را تغییر دهد.

۲۶.۲. هنگام انجام هر گونه تراکنش، ضروری است که نام صاحب کارت یا دارنده‌ی حساب با نام صاحب حساب کاربری در سایت بت فوروارد یکسان باشد. در غیر این صورت بت فورارد این حق را دارد تا زمان استفاده از حساب یا کارت بانکی شخصی دیگر تراکنش‌ها را لغو کرده و پیش‌بینی‌ها با برگشت دهد.

 

۲۷. موجودی حساب

۲۷.۱. اگر هر گونه مبلغی به صورت اشتباه به حساب کاربر اضافه شد، کاربر موظف است که این موضوع را بلافاصله به وب‌سایت اطلاع دهد. هر گونه برد بر اثر چنین خطایی نامعتبر محسوب شده و بی‌توجه به زمان رخ دادن خطا تا مشاهده‌ی آن، چنین پیش‌بینی‌هایی قابل بازگشت هستند.

۲۷.۲. اگر شارژ حساب با هر گونه هدفی به جز پیش‌بینی‌ها، پوکر، کازینو و پیش‌بینی‌های مالی انجام شود، وب‌سایت (به جهت جلوگیری از گردش پول جعلی) این حق را دارد تا شارژ حساب را لغو نماید.

 

۲۸. محدودیت‌های مالی

۲۸.۱. حدأقل مبلغ پیش‌بینی تکی بر روی هر رویداد ۱۰.۰۰۰ ریال یا مبلغ مشابه با واحد پولی کاربر است. حدأقل مبلغ پیش‌بینی در پیش‌بینی‌های میکس یا سیستمی ۱۰.۰۰۰ ریال یا مبلغ مشابه با واحد پولی کاربر است.

۲۸.۲. حدأکثر ضریب پیش‌بینی‌های میکس ۱۰۰۰ است. در پیش‌بینی‌های میکس که ضریب از حدأکثر بیش‌تر می‌شود، با همان ضریب ۱۰۰۰ محاسبه می‌گردد. در این گونه موارد، مجموع بردها نباید از حدأکثر پرداخت برای یک پیش‌بینی تکی بیش‌تر شود. حدأکثر ضریب برد برای هر نسخه پیش‌بینی سیستمی ۱۰۰۰ است. انواع حالات سیستمی که ضریب برد بیش‌تر از حدأکثر می‌شود، با همان ضریب ۱۰۰۰ محاسبه می‌گردد.

۲۸.۳. حدأکثر مبلغ پیش‌بینی بر روی رویدادهای مختلف به نوع ورزش و رویداد بستگی دارد که توسط وب‌سایت برای هر رویداد و هر پیش‌بینی به طور مستقل تعریف می‌گردد. این موضوع می‌تواند بدون اعلام قبلی تغییر کند. بت فوروارد این حق را داراست تا حدأکثر پیش‌بینی بر روی رویدادهای مستقل را محدود نماید. همچنین محدودیت‌های ویژه‌ای بر روی حساب‌های کاربری کاربران بدون اطلاع و توضیح قبلی اضافه یا کسر کند.

۲۸.۴. محدودیت‌های مالی بر روی هر کاربر یا گروه کاربری که دو یا چند پیش‌بینی شامل انتخاب‌های مشابه داشته باشد اعمال می‌گردد. در صورت تشخص این موضوع، تمام پیش‌بینی‌ها باطل شده و تنها پیش‌بینی اولیه به عنوان پیش‌بینی صحیح باقی نگه داشته می‌شود.

 

۲۹. پرداخت‌‌ها و تسویه‌حساب‌ها

۲۹.۱. کلیه‌ی درخواست‌های تسویه حساب تأیید‌شده، نهایتاً تا ۲۴ ساعت پس از درخواست به حساب بانکی کاربر واریز می‌گردند.

۲۹.۲. پیش از واریز تسویه‌حساب، صحت نام، نام خانوادگی و دیگر اطلاعات کاربر توسط وب‌سایت بررسی می‌شود. اگر تفاوتی میان اطلاعات ارائه‌شده و اطلاعات واقعی وجود داشت وب‌سایت این حق را دارد تا حل مشکل و اثبات هویت واقعی کاربر، از پرداخت تسویه حساب خودداری کند.

۲۹.۳. اگر مشخص شود که یک کاربر چند حساب کاربری در سایت ایجاد کرده است، بت فوروارد این حق را دارد تا از پرداخت تسویه‌حساب به این حساب‌های کاربری خودداری کند (به جز دارایی‌های قانونی منتقل شده به حساب کاربر و پس از واریز ۱۰٪ از مجموع شارژهای حساب به عنوان جریمه).

۲۹.۴. گروه‌ها و اعضای خانواده بایستی در نظر داشته باشند که روابط خود در حساب کاربری را از یکدیگر تفکیک کنند. نام صاحب حساب بانکی بایستی با نام صاحب حساب کاربری در سایت یکسان باشد.

۲۹.۵. کاربر تأیید می‌کند که اطلاعات بانکی خود را جهت انتقال جوایز و تسویه حساب به آن به سایت ارائه کند.

۲۹.۶. بت فوروارد این حق را داراست تا تسویه‌حساب‌های کاربران را از شیوه‌ای که برای سایت در اولویت است پرداخت نماید.

۲۹.۷. پیش از درخواست تسویه‌حساب، کاربر بایستی حدأقل دو سوم از مبلغ شارژ حساب را پیش‌بینی کرده باشد. این نیازمندی به جهت مقابله با گردش جعلی پول وجود دارد.

۲۹.۸. مشخصات و اطلاعات بانکی ارائه‌شده هنگام شارژ حساب بایستی با مشخصات و اطلاعات بانکی ارائه‌شده هنگام تسویه حساب یکسان باشد. در غیر این صورت وب‌سایت این حق را دارد تا جهت اثبات هویت واقعی کاربر و جلوگیری از گردش پول جعلی از وی درخواست اطلاعات بیشتر نظیر ارائه اسکن کارت بانکی و اسکن کارت ملی نماید.

۲۹.۹. حدأقل مبلغ درخواست تسویه در هر بار ۲۰۰.۰۰۰ ریال و حدأکثر مبلغ درخواست تسویه در هر بار ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال می‌باشد.

۲۹.۱۰. در هر ۲۴ ساعت یک‌بار امکان ثبت درخواست تسویه وجود دارد.

 

۳۰. حدأکثر برد

در یک بازه زمانی ۲۴ ساعته، حدأکثر میزان برد برای هر کاربر ۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال است (برد خالص بدون محاسبه‌ی مبلغ قرار داده شده).